Nasza firma gwarantuje kompleksową i całościową obsługę biesiad firmowych

large

Oferujemy profesjonalną organizację biesiad firmowych dla pracowników i ich rodzin. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i zarządzającą, z wieloletnią praktyką organizacji biesiad plenerowych, firmowych – jesteśmy godni zaufania, a firmy, które powierzyły Nam organizację biesiady firmowej to między innymi:

Lear Corporation, Kronospan, Kirchhoff, Cobi, Agmar, Gardner itp.

Baw się i raduj!

Celujemy w Państwa doborową zabawę

large

Biesiady firmowe przyjmują różne formy. Od kilkugodzinnych zabaw integracyjnych na Naszym boisku sportowym, jak i również w Karczmie Myśliwskiej po wspólne grillowanie i biesiadne śpiewy.
Państwo decydują, jakie zabawy i konkursy będą zapewniały doskonałą biesiadę z pracownikami i ich rodzinami.

 

Gwarantujemy świetne konkursy i zabawy

large

Podczas biesiad mają Państwo możliwość skorzystania z wielu atrakcji, m.in. przejażdżki wozami cygańskimi, oprowadzanie z końmi dla dzieci i młodzieży. Współpracujemy z firmami, które przygotują dla Państwa pracowników konkurencje strzeleckie oraz różnorodne zabawy integracyjne.

Na Naszym pełno wymiarowym boisku do piłki nożnej oraz do piłki siatkowej – możemy zorganizować turniej między wydziałami Państwa firmy.

Realizujemy również biesiady firmowe z różnymi programami tematycznymi np. Wieczór z Al Capone, Piraci z Karaibów, Wieczór Magii, Czasy PRL i wiele innych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę muzyczną, oświetlenie oraz wiele atrakcji : karaoke, pokazy mody czy pokazy mistrzów sztuki barmańskiej.

photo-1471421298428-1513ab720a8e-1-e1528448876452

WYŚMIENITE JEDZENIE

Nasza Ostoja słynie z wyśmienitego jedzenia. Zapewniamy swojski i oryginalny smak potraw. W Naszej ofercie znajdą Państwo także Cukiernię Słodka Słowianka, Piekarnię Z Pieca Słowiańskie oraz Masarnię Słowiańska Jatka. Będą Państwo zachwyceni!

OBIEKTY SPORTOWE

Do Państwa dyspozycji oddajemy pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej i siatkówki. Dodatkową atrakcją dla dzieci będą place, które są dodatkowo wyposażone w trampolinę, bocianie gniazdo itp. Jest również możliwość wynajęcia dużej zjeżdżalni dmuchanej.

ZAMKNIĘTY TEREN I PARKING

Nasz ośrodek wyróżnia się dużym terenem, który oczywiście jest w pełni zamknięty. Zapewnia to bezpieczeństwo podczas weselisk czy biesiad. Prywatność to podstawa dobrej zabawy. Bez obaw o miejsce parkingowe! Posiadamy duży parking, który jest do Państwa dyspozycji.

KONIE

Ośrodek Jazdy Konnej TARPAN powstał przy Ostoi Słowianka w 2002 roku, a jego zalążkiem były trzy koniki polskie tzw. Tarpany. W Ostoi Słowianka znajduje się również stadnina koni różnych ras – m.in. Fryzy, Shire, Araby, Konie Małopolskie, Kucyki.

PLAC ZABAW

Miło spędzony czas to podstawa udanego wypoczynku. Dysponujemy dużym terenem dlatego też zadbaliśmy o Państwa wolny czas. Nie muszą Państwo martwić się o swoje pociechy – na pewno nie będą się nudzić! W swojej ofercie posiadamy plac zabaw dla dzieci.

CISZA I SPOKÓJ, WOLNA PRZESTRZEŃ

Zalet Naszej Ostoi jest mnóstwo. Podczas weseliska czy biesiady zawsze potrzebna jest chwila spokoju, odetchnięcia świeżym powietrzem – to również Państwo u Nas znajdą. Wolna przestrzeń, bajkowe swojskie widoki łąk i pól pozwalają na miły, relaksujący spacer.

Sala klimatyzowana, podzielona na dwie części – konsumpcyjną oraz taneczną. Niezapomniane wrażenie sprawia będący ich integralną częścią kominek.

Sala klimatyzowana, podzielona na dwie części – konsumpcyjną oraz taneczną. Niezapomniane wrażenie sprawia wystrój Karczmy. Znajdują się tutaj różnorodne trofea myśliwskie – jelenie, sarny, dziki, lisy, bażanty itp. Staropolski wystrój sprawia że wracamy wspomnieniami do dawnych czasów, wnętrze wykonane z całości z drewna.

Znajduje się tutaj również duży wewnętrzny grill, na którym przygotowujemy wszystkie potrawy grillowe.

Obiekt półotwarty, sala konsumpcyjna oraz taneczna częściowo zabudowana. Znajduje się tutaj również palenisko, na którym samodzielnie goście przygotowują swoje potrawy grillowe.
To doskonale miejsce do zorganizowania plenerowych integracyjnych imprez firmowych, festynów, biesiad i imprez sportowo – rekreacyjnych na świeżym powietrzu.

W hotelu dysponujemy 30 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, i 6 – osobowych. Każdy pokój ma własny węzeł sanitarny, TV, WiFi.

Kwaterujemy gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane.

W cenie noclegu jest również śniadanie oparte na wyrobach z naszej masarni, piekarni i cukierni oraz strzeżony całodobowo parking.

W hotelu znajduje się także klimatyzowana Sala myśliwska na 20 osób, w której organizujemy małe przyjęcia okolicznościowe
Posiadamy również 6 domków – 8-osobowych wyposażone w pokoje 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym – razem 48 miejsc.

Nasze wyroby cukiernicze z pewnością trafią w gusta każdego z Naszych gości.
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty podczas organizacji weselisk oraz biesiad okolicznościowych.Zapewniamy, że nasze wyroby są naturalne, bez sztucznych dodatków.

Swojskie wyroby to nasza specjalność. Znalazły one swoich miłośników wśród naszych klientów. Podczas organizowania biesiad mogą Państwo spróbować naszych smakołyków, które są produkowane w naszej Ostoji!

Pieczywo jest ważnym elementem każdej biesiady. Dajemy Państwu gwarancję jakości, że nasze wypieki są jedyne w swoim rodzaju, wyróżniają się swoją świeżością i naturalnością