Nasza firma gwarantuje kompleksową i całościową obsługę biesiad firmowych

large

Oferujemy profesjonalną organizację biesiad firmowych dla pracowników i ich rodzin. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i zarządzającą, z wieloletnią praktyką organizacji biesiad plenerowych, firmowych – jesteśmy godni zaufania, a firmy, które powierzyły Nam organizację biesiady firmowej to między innymi:

Lear Corporation, Kronospan, Kirchhoff, Cobi, Agmar, Gardner itp.

Baw się i raduj!

Celujemy w Państwa doborową zabawę

large

Biesiady firmowe przyjmują różne formy. Od kilkugodzinnych zabaw integracyjnych na Naszym boisku sportowym, jak i również w Karczmie Myśliwskiej po wspólne grillowanie i biesiadne śpiewy.
Państwo decydują, jakie zabawy i konkursy będą zapewniały doskonałą biesiadę z pracownikami i ich rodzinami.

 

Gwarantujemy świetne konkursy i zabawy

large

Podczas biesiad mają Państwo możliwość skorzystania z wielu atrakcji, m.in. przejażdżki wozami cygańskimi, oprowadzanie z końmi dla dzieci i młodzieży. Współpracujemy z firmami, które przygotują dla Państwa pracowników konkurencje strzeleckie oraz różnorodne zabawy integracyjne.

Na Naszym pełno wymiarowym boisku do piłki nożnej oraz do piłki siatkowej – możemy zorganizować turniej między wydziałami Państwa firmy.

Realizujemy również biesiady firmowe z różnymi programami tematycznymi np. Wieczór z Al Capone, Piraci z Karaibów, Wieczór Magii, Czasy PRL i wiele innych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę muzyczną, oświetlenie oraz wiele atrakcji : karaoke, pokazy mody czy pokazy mistrzów sztuki barmańskiej.

photo-1471421298428-1513ab720a8e-1-e1528448876452

WYŚMIENITE JEDZENIE

Nasza Ostoja słynie z wyśmienitego jedzenia. Zapewniamy swojski i oryginalny smak potraw. W Naszej ofercie znajdą Państwo także Cukiernię Słodka Słowianka, Piekarnię Z Pieca Słowiańskie oraz Masarnię Słowiańska Jatka. Będą Państwo zachwyceni!

OBIEKTY SPORTOWE

Do Państwa dyspozycji oddajemy pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej i siatkówki. Dodatkową atrakcją dla dzieci będą place, które są dodatkowo wyposażone w trampolinę, bocianie gniazdo itp. Jest również możliwość wynajęcia dużej zjeżdżalni dmuchanej.

ZAMKNIĘTY TEREN I PARKING

Nasz ośrodek wyróżnia się dużym terenem, który oczywiście jest w pełni zamknięty. Zapewnia to bezpieczeństwo podczas weselisk czy biesiad. Prywatność to podstawa dobrej zabawy. Bez obaw o miejsce parkingowe! Posiadamy duży parking, który jest do Państwa dyspozycji.

KONIE

Ośrodek Jazdy Konnej TARPAN powstał przy Ostoi Słowianka w 2002 roku, a jego zalążkiem były trzy koniki polskie tzw. Tarpany. W Ostoi Słowianka znajduje się również stadnina koni różnych ras – m.in. Fryzy, Shire, Araby, Konie Małopolskie, Kucyki.

PLAC ZABAW

Miło spędzony czas to podstawa udanego wypoczynku. Dysponujemy dużym terenem dlatego też zadbaliśmy o Państwa wolny czas. Nie muszą Państwo martwić się o swoje pociechy – na pewno nie będą się nudzić! W swojej ofercie posiadamy plac zabaw dla dzieci.

CISZA I SPOKÓJ, WOLNA PRZESTRZEŃ

Zalet Naszej Ostoi jest mnóstwo. Podczas weseliska czy biesiady zawsze potrzebna jest chwila spokoju, odetchnięcia świeżym powietrzem – to również Państwo u Nas znajdą. Wolna przestrzeń, bajkowe swojskie widoki łąk i pól pozwalają na miły, relaksujący spacer.

Macie Państwo w planach zorganizować biesiadę firmową? Nie macie pomysłu, gdzie ją urządzić? Nie trzeba się o nic martwić! Nasza firma zajmuje się organizacją imprez firmowych podkarpackich dla pracowników, a także ich rodzin. Jesteśmy w stanie zapewnić doświadczoną kadrę pracowniczą oraz zarządzającą, która ma wieloletnią praktykę w organizacji takich imprez okolicznościowych.

Co wchodzi w skład takiej imprezy integracyjnej podkarpackiej?

large

Biesiady firmowe przyjmują przeróżne formy. Często mają miejsce kilkugodzinne zabawy integracyjne na boisku sportowym lub w Karczmie Myśliwskiej. W karczmie znajduje się sala, która w upalne dni sprawuje się doskonale, ponieważ ma klimatyzację. Jest ona podzielona na dwie części – konsumpcyjną oraz taneczną. Wystrój tego miejsca jest nietypowy, ponieważ składa się z różnych myśliwskich trofeów. Dzięki temu wystrojowi goście mogą cofnąć się do dawnych czasów.

Podczas biesiadowania można skorzystać z wielu atrakcji takich jak na przykład przejażdżka wozami cygańskimi. Działamy również z takimi firmami, które są w stanie zorganizować dla Państwa firmy konkurencje strzeleckie lub inne zabawy integracyjne.

Mamy dostępne boisko do piłki nożnej oraz piłki siatkowej, dlatego też jesteśmy w stanie zorganizować turniej między działami Państwa firmy. Realizujemy również imprezy integracyjne podkarpackie z programami tematycznymi, takimi jak na przykład czasy PRL czy też Piraci z Karaibów. Zapewniamy również niesamowitą oprawę muzyczną, oświetlenie, a także karaoke czy pokaz sztuczek barmańskich.

Dodatkowe kwestie dotyczące imprez firmowych podkarpackich

large

Chcąc zorganizować biesiadę firmową, nie należy zapomnieć o przygotowaniu wykwintnego jedzenia, które będzie smakowało każdemu. Państwo nie muszą się o to martwić. Nasza Ostoja słynie z niesamowitych swojskich i oryginalnych potraw. Znajdziecie na naszym terenie również cukiernię, piekarnię i masarnię, dlatego też z imprezy nikt głodny nie wyjdzie.

Nasz ośrodek jest dosyć dużym terenem. Jednakże warto dodać, że jest on w pełni zamknięty. Dzięki temu zapewnione jest bezpieczeństwo podczas imprezy firmowej podkarpackiej. Mamy również spory parking, dlatego nie trzeba się martwić, że zabraknie miejsca do pozostawienia samochodów przez gości.

Na imprezy integracyjne podkarpackie często zapraszane są całe rodziny. Teraz nie musicie się Państwo głowić o to, co będą robić pociechy pracowników. Mamy do zaoferowania plac zabaw dla dzieci, dzięki którym najmłodszym na pewno nie będzie się nudzić i to właściwie one będą integrować się też między sobą.

Jeżeli bawiące się osoby, potrzebują noclegu po udanej biesiadzie firmowej, to jak najbardziej jest taka możliwość. W naszym hotelu mamy do dyspozycji dwadzieścia miejsc noclegowych. Zakwaterujemy zarówno gości indywidualnych, jak i całe zgrupowania. Warto wspomnieć, że w cenie noclegu wliczone jest śniadanie. To doskonała opcja dla osób, które po imprezie firmowej podkarpackiej nie będą miały siły, aby przygotować sobie coś do jedzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszych biesiad firmowych! Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, drogę e-mailową bądź telefoniczną. Gwarantujemy, że przygotujemy imprezę w taki sposób, aby Państwa firma była jak najbardziej zadowolona.

Sala klimatyzowana, podzielona na dwie części – konsumpcyjną oraz taneczną. Niezapomniane wrażenie sprawia będący ich integralną częścią kominek.

Sala klimatyzowana, podzielona na dwie części – konsumpcyjną oraz taneczną. Niezapomniane wrażenie sprawia wystrój Karczmy. Znajdują się tutaj różnorodne trofea myśliwskie – jelenie, sarny, dziki, lisy, bażanty itp. Staropolski wystrój sprawia że wracamy wspomnieniami do dawnych czasów, wnętrze wykonane z całości z drewna.

Znajduje się tutaj również duży wewnętrzny grill, na którym przygotowujemy wszystkie potrawy grillowe.

Obiekt półotwarty, sala konsumpcyjna oraz taneczna częściowo zabudowana. Znajduje się tutaj również palenisko, na którym samodzielnie goście przygotowują swoje potrawy grillowe.
To doskonale miejsce do zorganizowania plenerowych integracyjnych imprez firmowych, festynów, biesiad i imprez sportowo – rekreacyjnych na świeżym powietrzu.

Nasze wyroby cukiernicze z pewnością trafią w gusta każdego z Naszych gości.
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty podczas organizacji weselisk oraz biesiad okolicznościowych.Zapewniamy, że nasze wyroby są naturalne, bez sztucznych dodatków.

Swojskie wyroby to nasza specjalność. Znalazły one swoich miłośników wśród naszych klientów. Podczas organizowania biesiad mogą Państwo spróbować naszych smakołyków, które są produkowane w naszej Ostoji!

Pieczywo jest ważnym elementem każdej biesiady. Dajemy Państwu gwarancję jakości, że nasze wypieki są jedyne w swoim rodzaju, wyróżniają się swoją świeżością i naturalnością